Yhteystiedot

Johtokunta 2016

NimiPuhelinSähköposti
Puheenjohtaja Mika Moilanen 0447344311 mmoilanen(at)gmail.com
Sihteeri Paula Finnilä 0405175197 paula.finnila(at)gmail.com
Jäsen Elina Juntunen 0403509975 elina.juntunen1(at)gmail.com
Jäsen Juha Paananen 0505163446 ikujuha(at)gmail.com
Jäsen Satu Halonen 0407460516 sat.u(at)hotmail.com
Jäsen Sini Kosonen 0443166815 sinikosonen(at)luukku.com
Jäsen Sirpa Moisala 0407413090 sirpamoi(at)suomi24.fi
Varajäsen Anu Vierola    
Varajäsen Timo Rönkkö    
 

Nettisivujen päivitys

NimiPuhelinSähköposti
Seurataso Mika Moilanen 0447344311 mmoilanen(at)gmail.com
Tekninen tuki Jukka Vattukallio jukka(at)vattukallio.fi
Joukkueet joukkueenjohtajat päivättävät omien joukkueidensa sivuja
 

B-tytöt

NimiPuhelinSähköposti
Vastuuvalmentaja Kimmo Turpeinen 0445144020 kimmo.turpeinen(at)meili.fi
Maalivahtivalmentaja
Valmentaja
Joukkueenjohtaja Sari Ruotsalainen
Rahastonhoitaja Jari Korolainen 0400273277 jari.korolainen(at)gmail.com
Huoltaja
 

Cn/Dv-tytöt (02-03)

Ei toimi kaudella 2016/2017. Joukkueen pelaajia siirtynyt B-tyttöihin, Naisten joukkueeseen.

02- tai 03-ikäinen, jos olet kiinnostunut aloittamaan jalkapallon pelaamisen - ota yhteyttä Mika Moilanen/0447344311.

Dn/Ev-tytöt (04-05)

NimiPuhelinSähköposti
Vastuuvalmentaja
Valmentaja
Valmentaja Juha Paananen 0505163446 ikujuha(at)gmail.com
Maalivahtivalmentaja
Joukkueenjohtaja
Joukkueenjohtaja Tiina Martikainen 0504414014 martikainen.tiina(at)gmail.com
Rahastonhoitaja Kirsi Saarmala 0445778218
Huoltaja Jutta Martikainen 0505991437 jutta.ulmanen(at)gmail.com
Huoltaja Minna Rönkkö 0447222001 minna.ronkko1(at)gmail.com
 

En/F-tytöt (06/07)

NimiPuhelinSähköposti
Vastuuvalmentaja Jarkko Juntunen 0405633768 jarkko.juntunen(at)hanakat.fi
Valmentaja Inka Saastamoinen
Joukkueenjohtaja Elina Juntunen 0403509975 elina.juntunen1(at)gmail.com
Rahastonhoitaja Kai Leinonen 0500578758 kai_leinonen(at)luukku.com
Huoltaja
 

Jalkapallokoulu

NimiPuhelinSähköposti
Ohjaaja Roosa Turpeinen 0504955982 klubi36(at)klubi36.fi
Emmi Finnilä