Julkaistu: 13.03.2023 21.24

Hae kesätyöntekijäksi Klubi-36:een!

Haemme aktiivisia ja innostavia jalkapalloilun puolesta puhujia, jotka saavat lapset nauttimaan liikunnan riemusta!

Tehtävänä on ohjata kesän Futisstartteja, Playmakersia ja pienempien jalkapallokoulua sekä tarvittaessa avustaa nuorimpien pelaavien joukkueiden harjoituksissa. Lisäksi työhön kuuluu tyttöjalkapallon markkinointi eri kanavissa ja seuran esittely kesän tapahtumissa.

Työtehtävät sijoittuvat pääasiassa iltapäivään ja iltaan ja voivat sijaita muun muassa Iisalmessa, Lapinlahdella, Sonkajärvellä tai Vieremällä. Työvuoroja voi olla arkipäivisin ja viikonloppuisin. Töitä voimme tarjota jo toukokuusta alkaen ja jatkuen elokuulle saakka. Työt voidaan sopia myös lyhyemmälle ajalle. Ilmoitathan siis hakemuksessa, mille ajalle haet työtä. Meillä on innokkaimmille tarjolla ohjaustehtäviä myös ympärivuotisesti jalkapalloryhmiin.

Hae kesätyöntekijäksi täyttämällä lomake, johon pääset tästä.

Klubi-36 on mukana Kesäduuni OPn piikkiin -kampanjassa. Lue lisää OPn nettisivuilta.

Klubi-36 r.y. 

klubi36@klubi36.fi

Y-tunnus 1001431-8

Antinkatu 10, 74120 Iisalmi